Zakázková výroba

Profil firmy

TOKOZ a.s. je moderní akciová společnost poskytující komplexní služby vysoké kvality v oblasti subdodávek pro automobilový průmysl, segment stavebního kování a ostatní průmyslová odvětví." Založení firmy se datuje již v r. 1920 a její začátky byly spojeny s výrobou drobného kovového zboží a prvními typy visacích zámků.


Dnešní produkci lze rozdělit na dva hlavní směry:

Jedním je produkce zámků a kování, která navazuje na tradiční výrobu. Jsou to visací zámky, speciální uzamykatelné mechanizmy
a vybrané prvky stavebního i nábytkového kování. V této oblasti jsme díky kvalitě i originalitě našich výrobků srovnatelní se světovou špičkou. Druhou prioritou je zakázková výroba komponentů a výrobkových sestav pro různá průmyslová odvětví, kde využíváme naše zkušenosti a technologické schopnosti. NAŠE VÝROBKY JSOU "UŠITY NA MÍRU" PRO KONKRÉTNÍHO ZADAVATELE.


Firma se po celou dobu svého působení neustále modernizuje a rozvíjí a každoročně investuje nemalé prostředky nejen do nových strojů a technologického vybavení, ale i do rozvoje svých lidí a jejich dovedností. Disponujeme specializovanými pracovišti, odborným personálem, silným konstrukčním a technologickým vybavením a dostatkem zkušeností v oboru. Firma TOKOZ je pro své klienty zajímavá i svou geografickou polohou.

 

 

Nahoru