Zámky a kování

Profil

Značka TOKOZ je již od svého vzniku v roce 1920 spjata s výrobou visacích zámků a kování, v oblasti zabezpečovacích mechanismů tak působíme již více než 95 let. Díky těmto dlouholetým zkušenostem jsme se stali skutečnými specialisty na výrobu visacích zámků a dnes jsme jejich největším českým výrobcem. Náš stálý sortiment, mezi nějž tedy patří visací zámky a další zabezpečovací prvky jako jsou závory a petlice nebo stavební a nábytkové kování, jsme postupem let začali rozšiřovat o další speciální přídavné zabezpečovací mechanismy a doplňky. Pod novým mottem "CHRAŇ SI SVŮJ SVĚT" vám pomáháme zabezpečit právě ten váš svět. Vedle tradičních modelů zámků jsme vyvinuli produkty, které přinášejí konkrétní řešení v zabezpečení. Novinkami v našem sortimentu jsou řady produktů TOKOZ PRO a TOKOZ TECH, které jsou stavěny na unikátních zámkových vložkách.

V našem sortimentu stále naleznete i kování - pro stavební a nábytkový průmysl. Nabídka Stavebního kování je zaměřena na kování pro zdvojená dřevená okna a speciální prvky kování, které nejen zvyšují komfort okna při jeho obsluze, ale mohou plnit i zabezpečovací roli. V Nábytkovém kování stále nabízíme typické produkty TOKOZ i speciality, které zvyšují užitnou hodnotu nábytku, a kvalitní kolečka.

Modernizací výrobního a technologického zázemí se nám otevřely dveře i do odvětví strojírenské zakázková výroba komponentů a výrobkových sestav pro nadnárodní firmy včetně automobilového průmyslu.


Firma TOKOZ a.s. v současnosti zaměstnává cca 500 lidí a již od svého vzniku se řadí mezi významné podniky působící ve Žďáře nad Sázavou a jeho okolí.

Vším, co děláme, chceme i nadále přispívat k pověsti silného českého tradičního výrobce zámků a kování.

Od roku 2001 jsme členy České asociace výrobců zámků a stavebního kování -

 

 

 

 

 

AKTUALITY

10.1.2019

Zkrácená pracovní doba Podnikové prodejny

UPOZORNĚNÍ - ve dnech  10. - 18. 1. zkrácená pracovní doba Podnikové prodejny! …

18.12.2018

Inventura

UPOZORNĚNÍ Ve dnech  2. - 3. 1. 2019 bude Podniková prodejna…

Nahoru