Zámky a kování

Jak si vybrat správný produkt

Cylindrické vložky, visací zámky, petlice, závory a ostatní zabezpečovací mechanismy pak můžete vybírat dle těchto kritérií:

Pro lepší orientaci v bezpečnosti jsou produkty označeny třídou a piktogramem odolnosti.

 

Třída odolnosti

Výrobky jsou zařazeny do tříd odolnosti proti překonání a znehodnocení. Pro snadnější volbu při výběru vhodných produktů je daná třída uvedena u každého certifikovaného produktu.

 

Piktogramy

Produkty jsou označené různými piktogramy odolnosti nebo použití. V katalogu jsou tyto piktogramy vysvětleny v tabulkách přehledu produktů, v e-shopu stačí najet myší na daný piktogram a objeví se text s vysvětlením.

 

   

 Další piktogramy - zde.

 

Cylindrické vložky:

Cylindrické vložky TOKOZ PRO jsou obzvláště vhodné pro zabezpečení hlavních dveří do rodinného domu, bytu, panelového domu a jiných hlavních vstupů. Nejen, že jsou vysoce odolné proti různým metodám překonání, ale hlavně jsou vyvinuty tak, aby vydržely rozmanité venkovní prostředí.

 

Cylindrické vložky nabízíme ve variantách:

oboustranná cylindrická vložka
jednostranná cylindrická vložka
oboustranná cylindrická vložka s olivou

 

Cylindrickou vložku je třeba ve dveřích zakovat přesně podle našich pokynů, jinak nemůžeme zaručit bezpečnost a správnou funkčnost vložky. Velikost cylindrické vložky je nutné stanovit podle tloušťky dveří i s kováním. Měří se vždy od středu od
upevňovacího šroubu k vnější hraně kování, na jednu i druhou stranu. Spojením čísel získáte požadovanou velikost cylindrické vložky např. 35+45 (TOKOZ PRO 300 35/45). Velikost celé cylindrické vložky musí být rovná nebo větší než tloušťka dveří s kováním, nesmí však přesahovat kování o více než 3 mm.

 

 

 

AKTUALITY

10.1.2019

Zkrácená pracovní doba Podnikové prodejny

UPOZORNĚNÍ - ve dnech  10. - 18. 1. zkrácená pracovní doba Podnikové prodejny! …

18.12.2018

Inventura

UPOZORNĚNÍ Ve dnech  2. - 3. 1. 2019 bude Podniková prodejna…

Nahoru